Czyszczenie kostki brukowej

Wykonujemy czyszczenie kostki brukowej w Warszawie i okolicach. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, które pogarszają estetykę terenów zewnętrznych. W miejscach, w których brud wniknął w strukturę materiału, stosujemy preparat do czyszczenia kostki brukowej, skutecznie niwelujący wszelkiego rodzaju plamy i trudne do usunięcia przebarwienia.

Właściciele nieruchomości mają duże problemy z samodzielnym oczyszczeniem bruku z wykwitów biologicznych. Wykonujemy profesjonalne czyszczenie kostki brukowej z mchu, trawy i glonów, dzięki czemu odzyskuje ona dawny blask i elegancki wygląd.

Impregnacja kostki brukowej

Osoby posiadające nawierzchnię z bruku zastanawiają się często, jak impregnować kostkę brukową? Wystarczy tę czynność powierzyć nam, aby profesjonalnie zabezpieczyć kostkę przed wnikaniem wody, oleju czy innych substancji. Wykonywana przez nas profesjonalna impregnacja kostki brukowej polega na uprzednim oczyszczeniu powierzchni z zabrudzeń oraz aplikacji dedykowanych preparatów, głęboko wnikających w podłoże i hydrolizujących kostkę.

Impregnacja kostki powinna być wykonywana okresowo, aby zachować należyty stan nawierzchni oraz zabezpieczyć ją przed powstawaniem plam. Zastanawiając się, czym impregnować kostkę brukową samodzielnie, warto to zadanie powierzyć specjalistom, którzy posiadają nie tylko odpowiedni sprzęt, ale także impregnaty oraz niezbędne doświadczenie, umożliwiające bezpieczne i skuteczne zaimpregnowanie powierzchni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, której częścią jest czyszczenie i impregnacja kostki brukowej. Usługi realizujemy z wykorzystaniem specjalistycznych produktów, dobieranych indywidualnie do rodzaju bruku, jaki Państwo posiadacie.