Tworzymy dla klientów piękne otoczenia

Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą oraz układaniem kostki brukowej: betonowej i granitowej oraz płyt tarasowych jak również galanterii betonowej.

Gra-Ma-R - nasze biuro

Gra-Ma-R - nasze biuro wraz z galerią kostki :: Warszawa, ul. Bronowska 36

Szeroka oferta

W sprzedaży oferujemy do wyboru wiele modeli kostki brukowej od uznanych producentów (min. Libet), a także usługi układania kostki, projektowania architektury krajobrazu, sprzedaży kruszyw i elementów dekoracyjnych oraz impregnatów.

Bogate doświadczenie

Działamy od 2001, odkąd konsekwentnie rozwijamy ofertę sprzedażową, zrealizowaliśmy też wiele profesjonalnych zleceń związanych z projektowaniem i układaniem kostki.  Nasz wykwalifikowany personel zapewni Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Profesjonalne realizacje

Nasi brukarze to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści w swojej branży. Posiadają bogatą praktykę i przygotowanie zawodowe oraz uprawnienia budowlane do samodzielnego prowadzenia oraz nadzorowania wszelkiego rodzaju inwestycji, co powoduje, że podejmujemy się każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia.

Zadowoleni klienci

Główną reklamą naszej firmy jest rzesza zadowolonych klientów, którzy polecając Gra-Ma-R znajomym, wystawiają najlepsze świadectwo profesjonalizmu naszych realizacji.

Zapraszamy do Nas

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy:

  • Ogródek wystawowy o powierzchni blisko 250m2, w którym znaleźć można: płyty tarasowe (kamienne i betonowe), betonowe kostki brukowe (szlachetne, standardowe i przemysłowe), granitowe kostki brukowe i piaski granitowe.
  • Wykwalifikowany oraz odpowiednio przeszkolony personel, który przedstawi Państwu kompleksowo naszą ofertę.
  • Elementy niezbędne przy układaniu kostki tj. galanteria betonowa, odwodnienia (kręgi, korytka, włazy i wpusty żeliwne), cement, piasek, kruszywa, tarcze czy wycieraczki metalowe.
  • Kącik wizualizacyjny, gdzie w miłej atmosferze będziecie mogli Państwo obejrzeć nasze realizacje.
  • Dysponując własnym składem jesteśmy w stanie zapewnić Państwu ceny producenta oraz dostępność towaru od ręki.
  • Oferujemy własny transport ciężarowy z HDS.