O firmie

Od 20 lat kompleksowo obsługujemy Klientów w zakresie dystrybucji kostki brukowej, galanterii betonowej renomowanych firm, układamy kostkę na prywatnych posesjach, podjazdach, ale też w miejscach użytku publicznego w Warszawie i okolicach. W naszej ofercie znajdziecie również specjalistów w zakresie czyszczenia i impregnacji kostki brukowej. A z racji tego, że cenimy sobie piękne i dobrze zagospodarowane otoczenie, w pełni projektujemy i realizujemy ogrody. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z pełną ofertą firmy.

 • diamond

  Misja

  Tworzymy dla klientów piękne otoczenia.

 • target

  Wizja

  Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie oraz z pasją.

 • gift

  Wartość

  Główną reklamą naszej firmy są zadowoleni klienci.

DZIAŁAMY OD 20 LAT

Tworzymy dla klientów piękne otoczenia
Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą oraz układaniem kostki brukowej: betonowej i granitowej oraz płyt tarasowych jak również galanterii betonowej.

Szeroka oferta
W sprzedaży oferujemy do wyboru wiele modeli kostki brukowej od uznanych producentów (min. Libet), a także usługi układania kostki, projektowania architektury krajobrazu, sprzedaży kruszyw i elementów dekoracyjnych oraz impregnatów.

Bogate doświadczenie
Działamy od 2001, odkąd konsekwentnie rozwijamy ofertę sprzedażową, zrealizowaliśmy też wiele profesjonalnych zleceń związanych z projektowaniem i układaniem kostki. Nasz wykwalifikowany personel zapewni Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Profesjonalne realizacje
Nasi brukarze to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści w swojej branży. Posiadają bogatą praktykę i przygotowanie zawodowe oraz uprawnienia budowlane do samodzielnego prowadzenia oraz nadzorowania wszelkiego rodzaju inwestycji, co powoduje, że podejmujemy się każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia.

Zadowoleni klienci
Główną reklamą naszej firmy jest rzesza zadowolonych klientów, którzy polecając Gra-Ma-R znajomym, wystawiają najlepsze świadectwo profesjonalizmu naszych realizacji.

5s

Dlaczego my

Wykonujemy kompleksowe roboty brukarskie i ogrodnicze. Zapewniamy również profesjonalne konsultacje w zakresie aranżacji Państwa ogrodów

truck
Własny transpot

Szybka realizacja zleceń oraz transport towaru

certificate
Gwarancja jakości

Wykonastwo od A do Z pełny zakres usług

shrub
Projekty i wizualizacje

Projekt Wykonanie Obsługa w jednej firmie

garden-care
Kompleksowa obsługa

Prace brukarskie i ogrodnicze